مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات جهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice

آنچه در این مقاله می خوانید...

عملکرد دستگاه لیزر دایود رکسانا آیسویژگی های دستگاه لیزر دایود رکساناآیا دستگاه لیزر رکسانا آیس عوارض دارد؟فواید استفاده از دستگاه لیزر دایود رکسانا ایسقیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice
قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice

قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice  در سایت های مختلف بسیار متفاوت عنوان شده است. به دلیل فوایدی که دارد . برای اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عملکرد دستگاه لیزر دایود رکسانا آیس

دستگاه لیزر دایود رکسانا با نابود کردن ریشه موهای زائد اقدام به حذف آنها می کند. که اگر بتوان به عمق ملانین مو نفوذ کرد و رنگدانه هایی که در همسایگی پیاز مو هستند نابود کنیم. می توان گفت عمل لیزر با شلیک کردن لیزر و نور، باعث می شود تا این انرژی گرمایی شدت بالا از قسمت سطح پوست رد شود و ملانین آن را جذب کند. در این صورت که این امواج به صورت فرکانس فرستاده می شود. می تواند همه سلول هایی که قابلیت تولدی مثل دارند را نابود کند. هر بار می توان مقداری از این موها را حذف نمود.

رکسانا آیس (Roxana ice diode laser hair removal) این دستگاه در طول موج های 755 و 808 نانو متر می تواند موهای زائد شما را نابود و حذف کند. این دستگاه از تکنولوژی دایود سطحی بهره می گیرد. می تواند شکل انرژی خروجی را خیلی بهتر کند.

قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice

ویژگی های دستگاه لیزر دایود رکسانا

 • سرعت بسیار بالای این دستگاه
 • نتیجه خیلی خوب در از بین بردن موها
 • نداشتن درد
 • از تکنولوژی rapid استفاده می کند. می تواند سرعت را خیلی بالا ببرد.
 • اگر نوع پوست شما بین تایپ 1 تا 5 است می توانید از این دستگاه استفاده کنید.
 • برای موهای رنگ روشن که زیاد کلفت نباشند بهتر جواب می دهد.
 • از بین بردن موهای زائد یک منطقه از بدن در یک زمان.
 • نسبت به روش IPL بهتر عمل می کند . کارایی بیشتری دارد.

آیا دستگاه لیزر رکسانا آیس عوارض دارد؟

عوارض استفاده از دستگاه های لیزر اگر توسط شخص پزشک مربوطه که حاذق باشد و مورد اطمینان باشد انجام شود ، نمی تواند خیلی زیاد باشد. وگرنه قرمزی و تورم را هر دستگاهی بعد از استفاده به همراه دارد. دستگاه لیزر اگر درست استفاده نشود ، می تواند موجب سوختگی شود. قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس در سایت های مختلف متفاوت عنوان شده است. این قیمت در شرکت آروینیا بسیار مناسب است . برای اطلاعات دقیق تر باید با شماره کارشناس ما  تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice

فواید استفاده از دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس

 • از بین بردن موهای زائد در ناحیه صورت ، شکم ، سینه ، ران
 • این دستگاه از فناوری جدیدی به نام فایبر کوپل استفاده می کند.
 • این دستگاه در هر میلی ثانیه می تواند موها را به صورت خطی و مربعی و مرتب از بین ببرد.
 • این دستگاه یک نمایشگر دارد که 12 اینچ وسعت دارد . به کاربری که با این دستگاه کار می کند توانایی لازم در انجام بهتر کارها را می دهد. چون قابل فهم است و مقدارهایی که باید وارد شود را به کاربر می دهد.
 • دارای دستگاه خنک گننده است . که به صورت ترکیبی کار می کند. در این دستگاه از یک  سیتم کولینگ ترکیبی استفاده شده که درون آن آّب دارد و به صورت نیمه هادی عمل می کند.
 • این دستگاه دارای یک شات است که سرعت آن می تواند تا 20 هرتز تنظیم شود و می تواند تأثیر خیلی خوبی روی فولیکول مو بگذارد.

قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice

قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice

دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس هم مانند همه دستگاه های لیزر دیگر از فناوری لیزز استفاده می کند. تفاوت های دیگری با دستگاه های دیگر دارد ، که جزو فواید آن هستند. به نوعی دستگاه کاملی محسوب می شود. برای اطلاع از قیمت دستگاه لیزر دایود رکسانا ایس roxana ice  با شماره های زیر تماس بگیرید.

افسانه مجلسی ثانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات جهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید