مشاوره و سفارش

دستگاه رفع موهای زائد

دستگاه لیزر رفع موهای زائد در مدل های مختلف در داخل کشور تولید و از کشورهای آمریکا، چین، کره و … وارد می شود. دستگاه لیزر باید متناسب با طیف رنگ پوست انتخاب شود و دارای خنک کننده قوی و درد کم باشد.

دستگاه لاغری و تناسب اندام

دستگاه های لاغری در کلینیک های زیبایی، مراکز ماساژ، باشگاه های ورزشی و سالن های زیبایی و مطب پزشکان تغذیه استفاده می شود. انواع دستگاه های لاغری عبارت هستند از آر اف لاغری، کویتیشن لاغری، دستگاه هایفو لاغری و …

دستگاه جوانسازی

برای جوانسازی پوست یکی از موثرترین روش ها استفاده از انواع دستگاه های جوانسازی است. متداول ترین دستگاه های جوانسازی دستگاه آر اف فرکشنال، دستگاه هایفو و دستگاه هایی با تکنولوژی امواج رادیویی هستند.

دستگاه پاکسازی و لایه برداری صورت

برای لایه برداری و پاکسازی صورت بهترین گزینه دستگاه میکرودرم ابریژن پودری و الماسه است که نزدیک به یک قرن است که دارد استفاده می شود. در کنار میکرودرم می توان از دستگاه هیدرودرم هم استفاده نمود. دستگاه های پلاژن، هیدروفیشیال، آکوافیشیال و آکواپیل از نمونه های دیگر دستگاه های پاکسازی هستند.

دستگاه لیزر پاک کننده تاتو

با توجه به محبوبیت تاتو و خالکوبی، استفاده از دستگاه های پاک کننده تاتو در مراکز زیبایی یک ضرورت است. با استفاده از لیزر می توان انواع رنگ دانه ها و به ویژه تاتو ها را از زیر سطح پوست پاک نمود.

فرم مشاوره و سفارش

چشم انداز

با بهره گیری از تیمی متخصص توانسته ایم در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه های لیزر و زیبایی پوست هم در داخل و هم خارج از کشور گام های موثری برداریم. امید داریم که در سال های آینده نیز به لطف ایزد منان این مسیر دامه یابد. با توجه به این که اکثر دستگاه های پزشکی وارداتی هستند و منجر به خروج عرض از کشور می شوند بخش زیادی از زمان و سرمایه خود را در جهت کسترش تولیدات با کیفیت و معآن ها بهبازارهای جهانی می کنیم تا علاوه بر اینکه مانع خروج عرض شویم با صادرات به کشور های دیگر شاهد رونق اقتصادی نیز باشیم.

مدیر مجموعه آروینیا

افسانه مجلسی ثانی

Call Now Buttonتماس بگیرید