فروش تجهیزات زیبایی پوست
دوشنبه , اسفند ۱۲ ۱۳۹۸
خانه / دستگاه میکرودرم سالنی / قیمت دستگاه میکرودرم آرایشگاهی

قیمت دستگاه میکرودرم آرایشگاهی

قیمت دستگاه میکرودرم آرایشگاهی دارای تنوع است. بنابراین اکثر سالن های زیبایی می توانند از این دستگاه خریداری نمایند. برای اطلاع دقیق از انواع مدل های دستگاه میکرودرم ابریژن و قیمت آن می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه میکرودرم آرایشگاهی چیست؟

دستگاه میکرودرم آرایشگاهی برای لایه برداری و پاکسازی پوست استفاده می شود. این دستگاه دارای مدل های مختلفی است که بسته به نوع طراحی آن کار لایه برداری به شیوه ای متفاوت انجام می شود.

انواع روش های لایه برداری، استفاده از روش پودری، الماسه، استفاده از سرم های تزریقی و یا اکسیژن است.

دستگاه میکرودرم ابریژن پودری

رایج ترین دستگاه میکرودرم ابریژن که در سالن های زیبایی استفاده می شود نوع پودری و الماسه است. در روش پودری، یک پاکسازی و لایه برداری سطحی با استفاده از کریستال های ریزی که معمولا اکسید آلومینیوم است انجام می شود.

کریستال های اکسید آلومینیوم هیچ گونه ضرری ندارد و به راحتی می توان برای انواع پوست های چرب، حساس، خشک و معمولی از این روش استفاده نمود.

مهمترین نکته در دستگاه های میکرودرم پودری این است که پاشش پودر باید توسط هندپیس، به طور یکنواخت روی سطح پوست انجام شود و کار لایه برداری یکنواخت انجام شود. بنابراین یکی از نکاتی که در خرید دستگاه های میکرودرم پودری باید به آن توجه کنید همین نکته است.

در خرید دستگاه های میکرودرم ابریژن پودری، به این نکته توجه نمایید که طراحی دستگاه به گونه ای باشد که پاشش پودر به طور یکنواخت روی سطح پوست انجام شود.

دستگاه میکرودرم ابریژن الماسه

در این روش که از آن بیشتر برای لایه برداری های عمیق تر استفاده می شود کار لایه برداری توسط تراشه های الماس انجام می شود. تراشه های ریز الماس با سایش روی سطح پوست، بدون ایجاد هرگونه خراشی باعث از بین بردن انواع عارضه های پوستی می شود و پوست را برای کلاژن سازی و جوانسازی تحریک می کند.

دستگاه میکرودرم ابریژن مایع یا آبی

این دستگاه، نسل جدید دستگاه های زیبایی هستند. روش کار آن استفاده از سرم های تزریقی است. مزیت این دستگاه این است که معمولا دارای هندپیس های متنوعی هستند. تعداد هندپیس ها معمولا بین ۴ تا ۸ و حتی بیشتر است. که هر هندپیسی برای کار خاصی طراحی شده است. در حال حاضر بهترین مارک دستگاه میکرودرم آبی  مارک آکوافیشیال کره است. علاوه بر این مدل چندین مدل چینی هم موجود است.

دستگاه میکرودرم ابریژن اکسیژن

این دستگاه هم کار لایه برداری را با فشار هوا انجام می دهد و جزء روش های نوین لایه برداری و پاکسازی به حساب می آید.

فروش دستگاه میکرودرم

قیمت دستگاه میکرودرم آرایشگاهی

همانطور که ملاحظه نمودید تنوع میکرودرم های آرایشگاهی زیاد است. به همین دلیل قیمت ها متنوع است. ما با هدف ارائه خدمات کامل مجموعه ای از بهترین مارک های دستگاه میکرودرم ابریژن آرایشگاهی را در مدل های مختلف با قیمت های مناسب در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

برای اطلاع از مشخصات کامل تر انواع دستگاه میکرودرم ابرژن و قیمت آن ه می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
تجهیزات زیبایی پوست آروینیا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120389521
شماره تلفن: 02128429581
پست الکترونیکی: info@arviniya.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه میکرودرم سالنی

سایت خرید دستگاه میکرودرم سالنی

دستگاه میکرودرم سالنی چیست؟ برای خرید انواع دستگاه های میکرودرم موجود در بازار، شما عزیزان …

پاسخگویی آنلاین کانال تلگرام